Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Sznurki sutasz

( ilość produktów: 5 )

Sznurek sutasz to szczególny rodzaj sznurka dekoracyjnego, znajdujący szerokie zastosowanie w zdobnictwie oraz wytwarzaniu nietuzinkowej biżuterii handmade. Sznurki sutasz mogą być również wszywane jako lamówka.

Sznurki do sutaszu idealne do biżuterii handmade i nie tylko

Sznurki do sutaszu dostępne w ofercie pasmanterii PASSAN to szeroka gama produktów w różnych kolorach i grubościach. Technika soutache (haftu ręcznego) pozwala tworzyć szczególnie biżuterię handmade. Polega ona na zszywaniu starannie sznurka, tasiemek z koralikami i akcesoriami.
Z pomocą sznurków do sutaszu można również zdobić akcesoria, takie jak korsarz, rękawiczki czy biżuteria Panny młodej. Technika tworzenia haftów ręcznych soutache sprawdzi się nie tylko do wytwarzania biżuterii, ale i jako element zdobniczy.

Sznurki sutasz również jako lamówka

Sznurki sutasz sprawdzą się również w szyciu lamówek. Obecne na zakończeniach konstrukcyjnych odzieży oraz obrusów i innych tekstyliów domowych dodadzą tym elementom eleganckiego charakteru.
Passan to producent sznurków typu sutasz. W szerokiej produkcie znajdziesz modele w klasycznej kolorystyce, a jeśli chcesz kupić sznurki metalizowane taki rodzaj sznurków również znajduje się w naszej ofercie.

pixel