PRZERWA ŚWIĄTECZNA: Sklep będzie nieczynny w dniach 30 i 31 MAJA 2024.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Taśmy z pomponami

( ilość produktów: 7 )

Taśmy z pomponami o różnych średnicach i rozstawie. Taśmy pomponikowe, dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod produkcji, cechują się bardzo wysoką jakością. Sprawdzą się do dekoracji poduszek, obszywania ozdób do dziecięcych pokoi. Taśmy z pomponami dostępne w Pasmanterii Passan to siedem dostępnych modeli w wielu wariantach kolorystycznych.

Dekoracje z pomponami - taśmy ozdobne w Pasmanterii Passan

W sklepie Passan obecne są produkty z kolekcji Pom pom line, obejmującej taśmy z pomponikami w różnych rozmiarach, tasiemki z wypustkami oraz pomponiki dekoracyjne. Wśród taśm wyróżnić można, te w przypadku których pompon jest scalony bezpośrednio z taśmą tworząc estetyczne pomponikowe wypusty. Są to modele PA -10 oraz PA- 15. Drugim typem taśmy z pomponami jest ta, do której pomponiki zawieszone. Dzięki temu pompony doskonale oddają ruch. Do tej grupy należą PA -18, PA- 40 i jej wariant Dekor z ozdobną taśmą. W tej kategorii obecny jest również model PT- 500 z pomponami o średnicy kulki 35 mm.

Taśma z pomponami

Taśma z pomponami to towar sprawdzający się w zdobieniu tekstyliów domowych, ale także w tworzeniu odzieży i akcesoriów. Tego typu elementy dekoracyjne dobrze korespondują ze stylem boho, skandynawskim, ale również stanowią przełamanie stylu glamour.

pixel