PRZERWA ŚWIĄTECZNA: Sklep będzie nieczynny w dniach 30 i 31 MAJA 2024.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gumy

( ilość produktów: 14 )

Odpowiednie przybory krawieckie są niezbędne do szycia oraz przerabiania odzieży. Bardzo często od ich jakości zależy powodzenie całego projektu, a przede wszystkim jego elegancki wygląd. Właśnie z tego powodu w bogatym asortymencie pasmanterii PASSAN można znaleźć takie produkty, jak guma dziana (okrągła oraz płaska), guma żyłkowa czym guma guzikowa. Są to elastyczne taśmy znajdujące bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle pasmanteryjnym. Wyróżnia je niezwykła trwałość, dzięki czemu odzież zachowuje swój odpowiedni fason. Sprawdź szczegóły naszej oferty na wysokiej jakości gumy dziane i nie tylko.

Producent gumy dzianej PASSAN

Jako producent gumy dzianej oraz innych wyrobów pasmanteryjnych dokładamy wszelkich starań, aby stale poszerzać nasz asortyment i spełnić oczekiwania każdego, kto zajmuje się sztuką krawiecką. Guma dziana jest bardzo popularna i szeroko stosowana w przemyśle odzieżowym. Wykonana jest z elastycznych oraz przyjemnych w dotyku materiałów, które gwarantują pełny komfort użytkowania. Właśnie dlatego wykorzystywana jest między innymi podczas produkcji takich wyrobów, jak maseczki higieniczne, gdzie wysoka jakość materiału ma szczególne znaczenie.
Dostępne w naszej ofercie produkty, w tym gruba guma na metry, guma dziana okrągła i płaska, guma żyłkowa, stosowane są podczas szycia wielu elementów garderoby. Odpowiednie gumy sprawdzają się między innymi w produkcji plecaków, odzieży roboczej, prześcieradeł, spodni i wielu innych. Za każdym razem gwarantują najwyższym komfort noszenia ubrania, jak również zachowanie jego kształtu.

Guma dziana płaska i okrągła, guma żyłkowa - sprawdź naszą ofertę

Guma dziana płaska i okrągła, guma żyłkowa czy gruba guma na metry - pasmanteria PASSAN oferuje bogaty wybór profesjonalnych produktów niezwykle przydatnych dla krawców, projektantów i hobbystów. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie - od regulacji wielkości ubrań, aż do ozdabiania akcesoriów.
Gumy dziane dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego bez problemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wymagań danego projektu. Producent gumy dzianej oferuje produkty idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących adeptów sztuki krawieckiej.

Sprawdź także: gumy techniczne krawieckie

 

pixel