Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dlaczego PASSAN?

Ponad 20 lat doświadczenia.
Jesteśmy obecni na rynku od 1991 r. Zdobyte przez ten czas doświadczenie i bogata wiedza techniczna pozwalają nam oferować produkty charakteryzujące się wysoką jakością i przystępnymi cenami.

Wysoka jakość i trwałość wyrobów.
Naszym priorytetem jest wysoka jakość dostarczanych produktów. Dokładamy wszelkich starań, by sprzedawane przez nas wyroby zawsze były wolne od wad i zachowywały wszystkie deklarowane parametry. Każde zamówienie jest dokładnie sprawdzane i dostarczane zawsze w określonym terminie.

Korzystne ceny.
Jesteśmy największym w Polsce producentem pasmanterii dekoracyjnej. Sprowadzamy surowce bezpośrednio od producentów - bez udziału pośredników - co, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym, pozwala nam oferować produkty w idealnym stosunku jakości do ceny.

Nowoczesny i rozbudowany park maszynowy.
Możemy poszczycić się jednym z najnowocześniejszych i najbardziej kompletnych parków maszynowych w branży. W jego skład wchodzą maszyny renomowanych europejskich producentów (np. Comez). Dysponujemy również maszynami z elektronicznym sterowaniem, co pozwala nam ograniczyć proces przygotowywania produkcji nowych wzorów do minimum.

Doświadczona kadra.
Kolejnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zespół solidnych i doświadczonych pracowników.
Około 90 % pracowników zatrudnionych jest w naszym przedsiębiorstwie dłużej niż 10 lat.

Innowacyjność.
Każdego roku inwestujemy w nowe maszyny usprawniające proces produkcyjny i podnoszące jakość wyrobów. Opracowujemy również własne, innowacyjne metody produkcji, które pozwalają nam uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie jakości wyrobów i ich ceny.

Bogata oferta.
W ciągłej sprzedaży dostępnych jest blisko 400 modeli wyrobów pasmanteryjnych, co przy uwzględnieniu różnych wariantów kolorystycznych daje ok. 3500 pozycji handlowych. Produkty te niemal zawsze dostępne są "od ręki" - dbamy o utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych.

Elastyczność.

Realizujemy również indywidualne zamówienia.

Tysiące zadowolonych klientów.
Współpracujemy z wieloma zadowolonymi odbiorcami z Polski i całego świata. Naszymi klientami są zarówno największe hurtownie i sieci handlowe, jak również sklepy, styliści oraz odbiorcy indywidualni. Jakość naszych produktów oraz dogodne warunki współpracy doceniła także szeroka rzesza producentów.

pixel