PRZERWA ŚWIĄTECZNA: Sklep będzie nieczynny w dniach 30 i 31 MAJA 2024.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oploty na przewody

( ilość produktów: 11 )

W pasmanterii PASSAN oferujemy nie tylko stylowe akcesoria, ale również produkty, które pozwalają znacznie zwiększyć nasze codzienne bezpieczeństwo. Doskonałym przykładem są tutaj oploty na przewody elektryczne. Ich zadaniem jest ochrona kabli przed uszkodzeniami, a dodatkowo zachowanie porządku w pomieszczeniu.

Nasz asortyment obejmuje oploty na przewody elektryczne dostępne w różnych rozmiarach (od 4 do 25 mm). Wykonane zostały z odpornego na rozciąganie poliamidu. Ten materiał jest idealny do zabezpieczenia przedmiotów o wysokiej temperaturze, ponieważ pod jej wpływem nie zmienia swojego kształtu. Sprawdź szczegóły i dobierz odpowiednie oploty kablowe.

Oploty na przewody elektryczne - funkcjonalność i bezpieczeństwo

Oplot na przewody elektryczne to proste, ale jednocześnie niezwykle skuteczne rozwiązanie. Doskonale chroni przewody przed uszkodzeniem i przedłuża ich żywotność. Oploty na przewody elektryczne są łatwe w montażu i demontażu, dlatego sprawdzą się zarówno w domach, jak i na przykład przestrzeniach biurowych.

Stanowią unikalne połączenie funkcjonalności oraz estetyki. Z ich pomocą znacznie łatwiej utrzymamy porządek w pomieszczeniu, a także zapewnimy sobie lepszy dostęp do kabli.

Oploty na przewody elektryczne - pasmanteria PASSAN

Dostępne w pasmanterii PASSAN oploty na przewody elektryczne to w 100 procentach polskie produkty. Do wyboru mamy produkty o zróżnicowanej średnicy, dlatego bardzo łatwo można je dopasować do wymiarów danego przewodu, a tym samym zapewnić mu optymalną ochronę. Oferujemy oploty odporne na skrajne temperatury, które można zakupić w opakowaniach po 10 lub 15 metrów.

pixel