ERG Clean Skin+ (5 litrów) - płyn dezynfekcyjny
- CLEAN SKIN+ to nowa, ulepszona wersja preparatu na bazie 72% alkoholu etylowego przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni.
UWAGA! ZDJĘCIA PO LEWEJ STRONIE PRZEDSTAWIAJĄ JEDYNIE MODEL PRODUKTU, KOLOR NALEŻY WYBRAĆ Z LISTY PO PRAWEJ STRONIE (JEŻELI DOSTĘPNE SĄ RÓŻNE KOLORY)
Do stosowania w obszarze prywatnym, przemysłowym, instytucjonalnym.
PŁYN NIE JEST PRZEZNACZONY DO STOSOWANIA W OBSZARZE MEDYCZNYM.
Zastosowanie
Płyn o działaniu wirusobójczym przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie są stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością ani paszami, a także w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej (np. obiekty ochrony zdrowia).
Sposób użycia
Nanieść odpowiednią ilość płynu (ok. 3 ml) na suche dłonie. Wcierać przez 30 sekund. Nie spłukiwać. Stosować na czyste dłonie.






